Mobil Vinç Kiralama

Mobil Vinç Kiralama,Vinç kiralama,Sepetli vinç kiralama,manitou kiralama,ekskavatör kiralama,silindir kiralama işine 1996 yılında KÖKSEL vinci kurarak sektördeki ilk çalışmalarımıza başladık aradan geçen 16 yılda uzmanlaştığımız tüm vinç hizmetlerinde güvenilir müşteri odaklı kaliteli hizmet veren, iş ve işçi güvenliğini ön planda tutan, çevreye duyarlı nitelikli operatör yetiştiren, yenilikçi  ve sürekli kendini  geliştiren bir firma  olmaya çalıştık.

Riksleri minumumda tutarak, uzmanlaştıgımız çalışma alanımızda ülkemize sunduğumuz hizmetin, tekniğin ve kalite  ilkeleri içerisinde yer almayı, uluslar arası alanda sektörün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek ülkemizde aynı çalışmaları yapabilmeyi hedefleyen bir kuruluşuz.

Memnuniyetle belirtmek isteriz ki; mevcut gücümüz,yapımız,kapasitemiz ve ilişkilerimiz kuruluş yılımız olan 1996’dan bu yana oluşan altyapımıza dayanmaktadır. Kuruluş yıllarından itibaren kurtarma ve küçük montaj işleriyle çalışmalarına başlayan şirketimizin, bugün önemli miktarda vinç ve nakliye ekipmanlarını çatısı altında bulunmaktadır.Bunların yanında,alternatif kaldırma ve montaj teknolojilerine yönelik yatırımlarımız da devam etmektedir.

Diğer taraftan , 2012 de oluşturulan bir plan kapsamında faaliyetlerimizin ve vizyonumuzun genişletilmesi yönünde önemli adımlar atılmaya başlanmıştır. Bu girişimlerimizi ve hedeflerimizi kısaca şöyle tanımlayabiliriz; projelerde başlangıçtan sona kadar bütün hizmetleri verebilen yani; vinç operasyonları, taşıma, montaj-demontaj, mühendislik, kaldırma teknolojilerinin bütün seçenekleri ve projeli hizmet işlerinin yerine getirildiği bir firma olmak.

Diğer taraftan, altyapımız, gücümüz ve iş ortaklarımızla dünyanın her yerine gitmeye hazırız. Misyonunu göz önünde bulunduran Köksel Vinç,yatırımlarına üç ana başlık altında hız vermiştir. Makine parkı, teknoloji ve en önemlisi insan faktörü. Farkındayız ki ; deneyimlerimiz ve başarılı bir geçmişimiz var. Ancak daha çok yolumuz var… ve biz bu yolculuğa hazırız! Yukarıdaki açıklamalarımızdan hareketle, sizlere sadece makine sağlayan bir firma olarak yardımcı olmanın ötesinde,çözüm ortağı olarak da hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek isteriz. Bu imkanı ve şansı kullanmaya hazırız.  

Altyapımız,kapasitemiz ve ortak girişimlerimiz dikkate alındığında faaliyetlerimiz aşağıdaki şekilde listelenebilir;  

Ağır kaldırma ve buna yönelik planlama projesi hazırlanması

·         Lojistik operasyonlara yönelik anahtar teslim proje yönetimi

·         Vinç,nakliye ve kaldırma sistemleri kiralama

·         Uluslararası multi-modal taşımalar

·         Proje hazırlama ve planlanma

·         Mühendislik ve teknik destek

·         Montaj ve demontaj

·         Ağır nakliye

İmkanlarımız ve alt şirketlerimiz ile diğer tamamlayıcı hizmetler (gümrük hizmetleri, liman işlemleri, dökümantasyon, depolama, paketleme, dağıtım, teslimat vs.)

KÖKSEL HAFRİYAT KAZI MİSYONU

Şirketimiz Türkiye’nin heryerinde faaliyet gösterirken, iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verir. Sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple, zamanında iş teslim eder. Çevreye saygılıdır.

Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyet sağlamak, maliyetleri minimize etmek için konusunda uzman ÜDY.ODY.E+G Ehliyetli İŞ EĞİTİM SERTİKASI personelimiz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi,geliştirilmesi, hassasiyeti, zamanında teslimi, çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI VE HEDEFLER   

Amacımız kısa zamanda müşterilerimizin çözümlerine yardımcı  olmak , her türlü hafriyat işiniz yapılırken müşteri memnuniyeti sağlamak ve işlerimizin teslimatını güven için yapmaktır…

Geniş Makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. 

·         Hafriyat Kazı Dolgu nakli

·         Derin kazı hafriyatları

·         Yüzeysel kazı nebati toprak temini

·         çevre düzenleme Tesviye reglaj

·         mıcır temini nakli serme sıkıştırma dolgu

·         İstinat perde  taş duvar yapımları

·         Alt yapı kuyu imalat ve hafriyatları

·         Dekapaj hafriyatları

·         Beton kırma

·         Taş kırma

·         MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ

·         Çöplük rehabilitasyonları

Proje
Personel
Yıllık Tecrübe
Çeşit Makina

Her Zaman Daha Yükseğe Daha İleri

Bize Ulaşın